Top.Mail.Ru

"Bēres ar priekšapmaksu - ērti un profesionāli apbedīšanas pakalpojumi Rantans" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Bēres ar priekšapmaksu. Bēres ierobežojumi
Bēres ar priekšapmaksu

Bēres ir viens no svarīgākajiem notikumiem cilvēka dzīvē, jo tās ir brīdis, kad atvadas no mūsu tuviniekiem un draugiem. Tomēr, neraugoties uz to, ka bēres ir sāpīgs un emocionāls laiks, tas var būt arī finansiāli stresa pilns, jo bieži vien bēru izmaksas var būt ļoti augstas. Tāpēc, daudzi cilvēki izvēlas veikt priekšapmaksu par savām bērēm.

Priekšapmaksa ir maksājums, kas tiek veikts pirms notikuma, lai nodrošinātu, ka visi izdevumi būs segti. Tas nozīmē, ka, veicot priekšapmaksu par bērēm, jūs varat būt drošs, ka nekas netiks atstāts novārtā un visi izdevumi tiks segti.

Priekšapmaksa par bērēm ir arī labs veids, kā samazināt stresu un spriedzi, kas var rasties, cenšoties atrisināt finansiālās problēmas, kas saistītas ar bēru organizēšanu. Tāpat, veicot priekšapmaksu, jūs varat būt drošs, ka visi izdevumi tiks apmaksāti, un jums nav jāuztraucas par to, ka jums būs jāmaksā par kaut ko vēlāk.

Priekšapmaksa var tikt veikta dažādos veidos. Piemēram, daži cilvēki var izmantot kredītkartes vai debetkartes, lai veiktu maksājumu, bet citi var izvēlēties veikt priekšapmaksu ar skaidru naudu, ņemot vērā to, ka daudzi pakalpojumu sniedzēji neakceptē kredītkartes maksājumus.

Neraugoties uz to, ka priekšapmaksa ir lielisks veids, kā samazināt stresu un nodrošināt, ka visi izdevumi tiks apmaksāti, ir svarīgi atcerēties, ka ne vienmēr ir iespējams veikt priekšapmaksu. Dažreiz cilvēki var nonākt situācijā, kad viņiem nav pietiekami daudz naudas, lai veiktu priekšapmaksu, un tādā gadījumā viņiem jāmeklē alternatīvas finansēšanas iespējas.

Galvenais, kas jāatceras, kad organizē bēres, ir tas, ka galvenais ir godprātība un cieņa pret mīļajiem, kas ir aizgājuši. Būtiski ir arī saprast, ka bēres ir emocionāls laiks, un tādēļ jums vajadzētu atvēlēt laiku, lai pavadītu ar saviem tuviniekiem un draugiem, lai atvadītos no mīļotajiem un atcerētos viņu dzīvi.

Kopumā, priekšapmaksa par bērēm ir labs veids, kā samazināt finansiālo stresu un nodrošināt, ka visi izdevumi tiks apmaksāti. Tomēr, ja jums nav iespējams veikt priekšapmaksu, jums jāmeklē alternatīvas finansēšanas iespējas. Galvenais ir atcerēties, ka bēres ir emocionāls laiks, un jums vajadzētu atvēlēt laiku, lai pavadītu ar saviem tuviniekiem un draugiem un atcerētos mīļotā cilvēka dzīvi.


 • kompleksā dokumentu noformēšana
 • (medicīnas izziņas, miršanas apliecības, kapa rakšanas noformēšana)

Iepriekš apmaksāts apbedīšanas līgums

Iepriekš apmaksāta apbedīšanas līguma slēgšanai pasūtītājam tiek piedāvāta detalizēta konsultācija. Pasūtītājs var noslēgt šādu Līgumu gan savā, gan citas personas labā.

Iepriekš apmaksāts apbedīšanas līgums tiek noslēgts par kremāciju vai apglabāšanu atklātās vai daļēji slēgtās Rīgas vai Rīgas rajona kapsētās. Līguma darbības laiks ir 5 gadi.

Slēdzot Iepriekš apmaksātu apbedīšanas līgumu, Pasūtītāja izvēlei tiek piedāvāta informācija par rituāliem piederumiem un pakalpojumiem un par to cenām, kas ir spēkā uz Līguma slēgšanas brīdi. Cenas Pasūtītāja izvēlētiem piederumiem un pakalpojumiem paliek nemainīgas visā Līguma darbības laikā.

Iepriekš apmaksāts apbedīšanas līgums var būt apmaksāts uzreiz pēc parakstīšanas vai uz nomaksu. Vienreizēja iemaksa slēdzot Līgumu sastāda vismaz 20% no kopējas summas. Nomaksa tiek piedāvāta uz laiku ne ilgāk par 12 mēnešiem un paredz ikmēneša izmaksas saskaņā ar nomaksas grafiku.

Slēdzot Iepriekš apmaksātu apbedīšanas līgumu Pasūtītājam jāņem līdzi:
 • sava pase;
 • tās personas pasi, kuras labā tiks slēgts Līgums;
 • pilnvarotas personas pase, kura pieņems saskaņā ar Līgumu sniegtus pakalpojums.
 • Apmaksājot nomaksu ir jāņem līdzi apbedīšanas/kremācijas veidlapas kserokopiju.

Iestājoties personas nāvei, kuras labā tika noslēgts Līgums, pilnvarota persona griežas pie SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs "Rantans", pēc adreses Rīga, Artilērijas 46-1a, LV – 1009. Tāl. 29262410

Iepriekš apmaksāta apbedīšanas līguma nosacījumu izpildei ir jāņem līdzi :

 1. Iepriekš apmaksāts apbedīšanas līgums;
 1. Veidlapa apbedīšanai/kremācijai;
 1. medicīnas izziņa par personas nāvi, kuras labā tika noslēgts Līgums
 1. personas pase, kuras labā tika noslēgts Līgums ;
 1. sava pase.


Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura