Top.Mail.Ru

"Kapu plāksnes, uzraksti un apbedīšanas pakalpojumi Rantans - bēres Rīgā" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
apbedīšanas birojs
Kapu plāksnes un atpazīšanas zīmes uz krusta
Kapu (piemiņas) plāksnes pilda informatīvu funkciju. Parasti uz tādām plāksnēm it attēloti vārds, uzvārds un dzīves gadi. Plāksnei, kā rituāla elementam, ir sava estētika.
Atpazīšanas zīmes uz krusta bieži vien ir nepieciešamas kā informācijas ceļveži, it īpaši lielo kapsētu jaunajās teritorijās. Tiek izgatavotas vienas darba dienas laikā un kalpos daudz ilgāk, nekā pats krusts (ja būs nepieciešama viņa aizvietošana).

Kapu vai krusta plāksnes tiek izgatavotas dažādos fontos, dažādās valodās un no dažādiem materiāliem. Bieži vien kapu plāksnes ir akcentētas ar dažādiem rakstiem, zīmējumiem, vinjetēm, parakstiem. Izgatavojot šāda tipa plāksnes, ņem vērā materiālu un pasūtītāja vēlmes. Mūsu specialisti piestiprina plāksni ar uzrakstu pie krusta. Ja apbedīšanas laikā netiek izmantots krusts, tad zīmi var novietot uz speciālās koka plāksnes. Pimiņas plāksnes un atpazīšanas plāksnes (zīmes) ir bieži izmantotas uz krusta, kas simbolizē Kristus krustānāvēšanu. Šīs zīmes ir vēsturiski nozīmīgas un tiek izmantotas kā simbols ticības un kristietības izpratnes.

Pimiņas plāksnes ir divas krusteniskas zīmes, kas parasti ir uzstādītas uz krusta galviņā. Šīs zīmes simbolizē Kristus ciešanas un nāvi, kā arī viņa uzvaru pār nāvi un grēku. Pimiņas plāksnes ir svarīgs simbols kristiešiem, jo tās atgādina par Kristus upuri un miera zīmi, ko viņš sniedza pasaulē.

Atpazīšanas plāksnes vai zīmes uz krusta ir mazākas zīmes, kas parasti ir uzstādītas uz krusta ķermeņa. Šīs zīmes var ietvert dažādus simbolus, piemēram, Jēzus Kristus monogrammu IHS, kas nozīmē "Jēzus Glābējs cilvēkiem", vai skaitli "INRI", kas nozīmē "Jēzus no Nazaretes, jūdu karalis". Atpazīšanas plāksnes ir svarīgs simbols kristiešiem, jo tās atgādina par Kristus identitāti un viņa nozīmību kristietības vēsturē.

Krusts ir svarīgs simbols kristiešu ticībā, un pimiņas plāksnes un atpazīšanas plāksnes uz krusta ir būtisks elements šajā ticībā. Šīs zīmes atgādina par Kristus upuri un miera zīmi, ko viņš sniedza pasaulē, kā arī par viņa nozīmi kristietības vēsturē. Tāpēc šīs zīmes ir būtiskas ne tikai ticības izpratnei, bet arī kristiešu kultūras mantojumam.


kapu plāksnes
kapu plāksnes
kapu plāksnes
kapu plāksnes
apbedīšanas pakalpojumi
kapu plāksnes

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura