Top.Mail.Ru

"Draudzīgs un profesionāls apbedīšanas birojs - gādājam par apbedīšanas pakalpojumiem, kremāciju un bērēm" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Kremācija. Kremēšana. Kremācijas centrs. Kremēšana - cenas
Kremācija, pasūtījuma noformēšana. Kremācijas plāksnīte, pelnu kapsulas (urnas). miruša pārnešana un transportēšana no izsaukuma vietas (mājas, slimnīcas, pansionāta u.c. Rīgā, Rīgas rj.) Kremāciju cēna un izmaksas
Kremācijas process. Kremācijas noteikumi.
Kremācija, urna (pelnu kapsula), kremācijas plāksnīte, pelnu kapsulas (urnas) datu identifikācija un reģistrācija arhīvā, kremēšanas pasūtījuma noformēšana, kremācijas apliecība, apbedīšanas pasūtījuma administrēšana
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬ Vēlos jums pastāstīt par kremāciju Rīgā.
Kremācija ir procesa, kurā mirstīgais tiek sadedzināts līdz pelēm. Kremācija ir alternatīva tradicionālajai zemes apbedīšanai un kļūst arvien populārāka Latvijā un pasaulē.
Rīgā kremācijas pakalpojumus piedāvā vairākas iestādes, tostarp Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs Rantans un privātie krematoriji. Kremācijas process parasti ilgst aptuveni divas līdz trīs stundas un notiek īpašos krematorijas Krāsnis, kas uzsilda līdz pat 1000 grādiem.
Pēc kremācijas, tuvinieki var izvēlēties, ko darīt ar pelniem. Tos var izkult zemes apbedīšanai, izsviedīt jūrā vai uzglabāt urnā.
Kremācija ir personīga izvēle, un tā ir atkarīga no indivīda reliģiskajiem, kultūras un personīgajiem uzskatiem. Tomēr, ja jūs plānojat kremāciju, ir svarīgi pirms tam konsultēties ar tuviniekiem un rūpīgi izvērtēt savas izvēles.
Tātad, ja jūs interesē kremācijas pakalpojumi Rīgā? Sazinieties ar apbedīšanas un kremācijas centru RANTANS, mēs jums palīdzēsim ar šo pakalpojumu.. Atcerieties, ka kremācija ir personīga izvēle un to vajadzētu rūpīgi apsvērt. Paldies par uzmanību!


Visa veida apbedīšanas pakalpojumi, kremācija. Darba pieredze 35 g. Pensionāriem atlaides. Tāl. 29262410 (diennakts)

Pirms kremācijas var notikt parastais dvēseles aizlūguma dievkalpojums baznīcas templī vai mājas tāpat kā pirms apbedīšanas.
Kremācija ir vesels pakalpojumu komplekss, kas ietver sevī miruša cilvēka nāves konstatāciju, nogādāšanu morgā, sagatavošanu atvadu ceremonijai un nogādāšanu kremācijai. Pēc kremācijas veikšanas piederīgajiem tiek izsniegta kapsula ar kremētās personas pelniem

Vadoties pēc ārvalstu pieredzes, parasti tikai nedaudzi tuvākie radinieki un draugi atnāk uz krematoriju, kur notiek vēl viens īss rituāls.


Kremācijas pakalpojumi

Kremācijas pieteikšana
Mirušā sagatavošana izvadīšanai
Mirušā transportēšana uz krematoriju
Pelnu kapsulas saņemšana
Pelnu kapsulas nosūtīšana uz ārvalstīm
Urnas apbedīšana kapsētā
Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs Rantans piedāvā kremācijas (kremēšanas) un apbedīšanas pakalpojumus Rīgā un visā Latvijā. Mūsu darba pieredze ir 30 gadi.

Ja Jūs atrodaties mūsu mājas lapā saistībā ar sava tuvinieka zaudējumu, lūdzu pieņemiet mūsu visdziļāko līdzjūtību.
Sameklēsim risinājumu katram individuāli. Mūsu mērķis: bēru organizēšana un atbalsta sniegšana piederīgiem grūtajā brīdī.

Katram ir tiesības izvēlēties savu apbedīšanas veidu - kremāciju!
Latvijas iedzīvotājiem pavadīt tuvinieku pēdējā gaitā ar godu ir svēta lieta.             
Dekoratīvās   koka urnas                                                                                           No   75.00
           
     
Kremācija - kremāšana

Mūsdienās kā alternatīvu tradicionālajai apbedīšanai cilvēki izvēlas kremēšanu. Kremācijas izvēles iemesli ir dažādi – gan praktisku apsvērumu (vietu trūkums kapsētā), gan pārliecības dēļ. Par to, cik tas maksā, kas jādara ar saņemtajiem pelniem, un citiem jautājumiem jūs varat saņemt konsultāciju pie mūsu SIA Rantans piedzejušiem apbedīšanas aģentiem.  
Pēdējā laikā iedzīvotāji izvēlās par labu kremācijai un šāda tendence ir novērojama visā pasaulē. Kremācija pēc savas būtības ir saprotama, pieņemama, cienīga un ar vēsturiskām saknēm.

Cilvēkiem ir zināma pozitīva izpratne par kremāciju kā par apbedīšanas veidu, ar kuru palīdzību var organizēt mirušā cienīgas bēres – pavadīt ar godu pēdējā ceļā. Kremācijas process vien paātrina cilvēka mirstīgo atlieku sadalīšanas procesu, kas jebkurā gadījumā notiktu bioloģiskās sadalīšanas ietekmē. Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iegūst kremācijas pakalpojumi. Reliģisko konfesiju neitrāla un pat saprotoša attieksme par kremācijas izvēli kā alternatīva apglabāšanas iespēja, sniedz papildus argumentus par kremācijas izvēli kā par apbedīšanas veidu.

Mēs palīdzēsim jums pārdzīvot šo grūto laiku. Mūsu apbedīšanas pakalpojumu uzņēmums sniedz apbedīšanas pakalpojumu kompleksu, proti:
Izbraukšana pie klienta, miruša izvešana uz morgu.
Kremācija (kremēšana) - apbedīšanas veids, mirušo sadedzināšana, parasti speciālā krāsnī.
Atbilstoši Latvijas Republikas teritorijā spēkā esošai likumdošanai urnu (kapsulu) ar mirušā pelniem var glabāt kolumbārijā (vieta līdzīgi kapiem, kur pēc kremācijas glabā urnas ar mirušo pelniem), var apglabāt kapos, var mirušā pelnus izkaisīt, kā arī rīkoties citādi, ņemot vērā mirušā vai piederīgo izteikto gribu, piemēram, glabāt mājās vai kādā citā mirušajam vai piederīgajiem nozīmīgā vietā. Ka arī mēs piedāvājām kremēšanas urnas, apbedīšanas urnas, ziedu un vainagu piegādi uz krematoriju, kremācijas cenas.

Kremācijas noteikumi - kremēšanas process - kremēšanas urnas - kremāciju cēna un izmaksas

Kremācijas pieteicējam ir ļoti svarīgi zināt par šādiem kremācijas norises priekšnosacījumiem un īpatnībām:
·         Mirušajam nedrīkst būt klāt priekšmetu, kuri sadegšanas procesā var izraisīt nevēlamu reakciju;
·         Kremācijas pieteicējs ar parakstu apliecina, ka nav bijuši klāt minētie priekšmeti;
·         Kremācijas krāsnī vienlaikus kremē ne vairāk kā vienu mirušo;
·         Mirušā pelnus izsniedz kremācijas pieteicējam vai tā pilnvarotai personai.

Jārēķinās, ka, veicot kremēšanu, būs divas ceremonijas – pirmā būs atvadīšanās no aizgājēja krematorijā vai kaut kur citur, otra ceremonija būs urnas apbedīšana vai pelnu izkaisīšana. Urnu apbedīšanas kārtību nosaka vietējās pašvaldības. Cik maksā kremēšana:
Kremācija maksā 350 EUR taču šai summai klāt vēl ir izmaksas par pelnu kapsulu, mirušā transportēšanu, nešanu, dokumentu noformēšanu, uzglabāšanu morgā, sēru ceremoniju, zārku u. c. Izmaksas ir atkarīgas no piederīgo izvēlētā atvadīšanās pasākuma un rocības.
Ģimene tiek informēta par pīšļu saņemšanas laiku.

Dažreiz atbilstoši individuāliem apstākļiem pēc kremācijas urna ar pīšļiem tiek apglabāta kapsētā - ģimenes zemes gabalā, ievietota individuālā nišā sabiedriskajā kolumbārijā vai glabāta mājās.

Ļoti daudzos gadījumos pīšļi tiek izkaisīti - atbilstoši nelaiķa testamentā izteiktajai gribai.

Daudzi cilvēki dod priekšroku sekošanai Bībeles principam – cilvēks ir nācis no zemes un viņam atkal jātop par zemi... Šajā gadījumā gan no dažu reliģiju, gan parapsiholoģijas viedokļa absolūti nav svarīgi, kādā veidā nelaiķa miesas tiek atgrieztas zemei – kā pelni vai savā nemainīgajā veidā.


Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.

Atgriezties pie satura