Top.Mail.Ru

Rantans - apbedīšanas birojs Rīgā: Krusti, kremācija, bēres - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Tradicionāli uz mirušo kapiem tiek uzstādīts kapu krusts. Tādā veidā mirušā radi un tuvinieki apliecina, ka aizgājušais bija kristietis un dzīvoja saskaņā ar ticību. Šāda simbolika ir ārkārtīgi svarīga, jo visos laikos pret mirušo apbedīšanas vietām attiecās ar īpašu cieņu. Vēl kopš sendienām kapi tika uzskatīti par svētām vietām.

Bēru dienā tiek uzstādīts parasts koka krusts, kurš tiek aizvietots, kad kapa zeme nosēdīsies. Un kaut gan daudzi izvēlās vēlāk uzstādīt pieminekli, krusts tomēr būtu jāsaglabā.
Apbedīšanas pakalpojumi. Bēru vainagi. Kremēšana. Morgs. Apbedīšana. Apbedīšanas birojs. Zārku cenas. Kremēšanas izmaksas. Uzraksti uz lentām. Bēru ceremonija. Atvadas apbedīšanā. Kremēšana. Zārki. Krematorija. Urnu apbedīšana.
kapu krusti cenas
Kapu un zārku krusti - simboli, kas ir būtisks daudzu kultūru mantojumam. Tie ir izmantoti jau tūkstošiem gadu, lai atzīmētu kapi un pieminētu cilvēkus, kuri tur ir apbedīti.
Kapu krusti var būt dažādi izmēri un formas. Tie var būt vienkārši un stilizēti, vai arī ar detalizētiem ornamentiem un simboliem. Krusti var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, no koka, metāla, akmens vai pat stikla.
Zārku krusti ir nelieli krusti, ko novieto uz zārkām, kā pieminekli aizgājušajam cilvēkam. Tie parasti ir vienkārši un stilizēti, un tiek izgatavoti no koka vai citiem dabiskiem materiāliem. Dažreiz zārku krusti tiek rotāti ar ziediem vai citiem simboliem, kas atspoguļo aizgājušā cilvēka dzīvesstāstu.
Kapu un zārku krusti ir svarīgi simboli, kas palīdz cilvēkiem atcerēties un pieminēt savus mīļotos. Tie ir kā piemiņas zīme, kas liecina par to, ka aizgājušais cilvēks nav aizmirsts un ka viņa atmiņa turpinās dzīvot mūsu sirdīs. Kapu un zārku krusti ir ne tikai reliģiozi simboli, bet arī kultūras mantojums, kas ir svarīgs daudzu kultūru vēsturē un tradīcijās.
Kapu un zārku krusti ir kā piemiņas zīme, kas palīdz cilvēkiem atcerēties un pieminēt savus mīļotos. Tie ir kā simbols, kas izsaka cieņu un pateicību par aizgājušo cilvēku, kā arī atspoguļo mūsu pašu vēlmi saglabāt un pieminēt viņa atmiņu. Lai kapu un zārku krusti varētu turpināt kalpot kā piemiņas zīme, ir svarīgi tos uzturēt un atjaunot, lai tie vienmēr izskatās skaisti un cienīgi.

Kapu krustu izgatavošana prasa noteiktas zināšanas, jo krustiem jāatbilst baznīcas prasībām un kanoniem. Kapu krusti tiek izgatavoti no koksnes, dzelža vai akmeņa. Materiāla izvēli nosaka radinieku vēlmes.

Koka kapu krusts var būt vienkāršs, bet var būt rotāts ar augsti mākslinieciskas kokgriešanas elementiem. Lai krusts izturētu visus nelābvēlīgus laika apstākļus, koksne tiek rūpīgi apstrādāta, bet pats kapu krusts tiek pārklāts ar speciālu laku.

Izturīgāki ir dzelzs vai čuguna krusti vai akmens krusts. Uzstādot uz kapa akmens krustu, varat būt droši, ka tas nostāvēs ilgus gadus.
Apbedīšanas pakalpojumi
kapu plāksnes
kapu plāksnes
Priedes koka
ortodoksālie
(pareizticīgo) krusti
Ozolkoka vai oša
parastie un
ortodoksālie
(pareizticīgo) krusti
Priedes koka krusti
kapu plāksnes
Priedes koka krusti

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana
Atgriezties pie satura