Top.Mail.Ru

"Rantans - Profesionāli apbedīšanas pakalpojumi Rīgā" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Piemineklis simbolizē cilvēka dzīvību kā ari cilvēka vēsturi, iemūžināta akmenī.
 
Lai godinātu mīļotā mirušā atmiņu, tas ir mazākais ko mēs varam darīt viņa laba. Uzņēmums, kas piedāvā pieminekļu izgatavošanu un uzstādīšanu,ir skumja nodarbošanās, bet reti mums izdodas no ta izvairīties. Braucot pie mīļotā uz kapiem, mēs gribam redzēt labi turētu, labiekārtotu zemes gabalu ar skaistu pieminekli.
Pieminekļu izgatavošana ir sarežģīts un daudzpakāpju process, un bieži vien tas nav piedāvāts bez apdares.

Kapu pieminiekļi un kapu apmales
Kapu pieminekļi ir svarīgs un nozīmīgs elements kultūrā un vēsturē. Tie ir sava veida atmiņas vietas, kas atgādina par aizgājušajiem cilvēkiem un viņu dzīves ieguldījumu sabiedrībā. Kapu pieminekļi var būt dažādu formu, izmēru un materiālu, taču katrs no tiem ir unikāls un personisks.

Kapu pieminekļi ir bijuši populāri visā pasaulē jau tūkstošiem gadu. Agrāk tie parasti bija vienkārši akmeņi ar ierakstītiem tekstuāliem ziņojumiem, kas atgādināja par aizgājušo personu. Tomēr ar laiku kapu pieminekļi kļuva arvien sarežģītāki un skaistāki, un tie sāka kļūt par mākslas darbiem.

Daudzos kultūras un reliģiskos tradīcijās kapu pieminekļi ir svarīgi. Piemēram, kristiešu tradīcijās kapu pieminekļi bieži ir krusti vai citas kristīgas simbolikas. Jūdu kultūrā kapu pieminekļi ir vienkārši un bez greznības, bet ar skaidru tekstuālu informāciju.

Kapu pieminekļi var būt arī ģeogrāfiski un vēsturiski nozīmīgi. Piemēram, Vācijā ir daudz kapu pieminekļu, kas atgādina par kara upuriem. Tāpat arī ASV ir daudzas slavenību kapiņas, kas ir populāras tūristu atrakcijas.

Kapu pieminekļi ir arī svarīgi no arhitektūras viedokļa. Daži no tiem ir patiesi mākslas darbi, kas izmantoti kā paraugi citiem celtniecības projektu izstrādātājiem. Arī materiāli, kas izmantoti kapu pieminekļu ražošanai, ir svarīgi, piemēram, granīts un marmors.

Kapu pieminekļi ir ne tikai piemiņas vietas, bet arī vietas, kur cilvēki var apmeklēt un pieminēt savus mīļotākos. Tie ir svarīgi, lai saglabātu atmiņu par aizgājušajiem cilvēkiem un viņu ieguldījumu sabiedrībā, un tie ir arī svarīgi, lai saglabātu kultūras un vēsturiskus mantojumus.

Mūsu meistari ir radoši. Uz akmeņiem izgatavotie portreti atspoguļo attēlotā cilvēka personīgās īpašības, dziļumu un individualitāti. Mums ir svarīgi izveidot pieminekli tādā veidā, lai neradītu nekādas klientu sūdzības. Mēs piedāvājam visu veidu pieminekļus ar jebkādu sarežģītību un veiktspēju. Pieminekļi un citi augstas kvalitātes melnā un krāsainā granīta izstrādājumi no Zviedrijas, Somijas un vietējā granīta (laukakmens). Mēs piedāvājam vienkāršus un ekskluzīvus dažāda lieluma pieminekļus, granīta vai betona kapu pieminekļus un kapu apmales. Mēs esam iesaistīti pieminekļu izgatavošanā, apbedījumu vietu uzstādīšanā un uzlabošanā.
 
Šodien dubulto pieminekļi ir pieprasīti biežāk nekā citi, jo tos aprēķina vienlaicīgi diviem mirušiem, parasti vīram un sievai. Horizontālie pieminekļi, kā tos dažreiz sauc, var veidot kā kopīgu elementu vai divu atsevišķu plākšņu formā, starp kurām bieži tiek izveidots figūrveida ieliktnis vai krusts. Pamatojoties uz nosaukumu, ir loģiski pieņemt, ka tradicionāli klienti pasūta dubultā pieminekļa kapu, kurā tiek apglabāti divi vai vairāki mirušie. Visbiežāk šie produkti tiek pasūtīti ģimenes kapiem.
 
Pieminekļiem vispieprasītākais materiāls ir granīts, kurš ir slavens ar ilgu kalpošanas laiku, praktiskumu un ārējo lielumu.
 
Varbūt ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā pieminekļu ražošanu, kuru cena ir aizdomīgi zema. Domājiet, vai augstas kvalitātes piemineklis var būt neticami lēts? Un vai ir vērts uzticēties šādiem atbildīgajiem uzņēmumiem, kas neietekmē uzticēšanos?
Apbedīšanas pakalpojumi no 626 EUR
Apbedīšanas pakalpojumi no 626 EUR
Mūsu kompānija SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS piedāvā pieminekļus par diezgan saprātīgām cenām. Pieminekļa pasūtīšana ar uzstādīšanu mūsu uzņēmumā ir pirmkārt jūsu pārliecība, ka jūs varēsiet cienīgi saglabāt tuvā cilvēka atmiņu. Protams, jūs vienmēr varat mēģināt patstāvīgi uzstādīt pieminekli, taču ir iespējams ka radītā kļūda var izraisīt kapakmeņu iznīcināšanu, kas novedīs pie nevajadzīgas laika un nervu izšķiešanas. Pieminekļu uzstādīšana, tāpat kā jebkura cita veida montāžas darbi, prasa zināmas zināšanas un prasmes, un šajā jomā ne mazāk svarīgi ir pieredze šajā jomā.
  
Montāža un monumenta demontāža

Bieži vien mūsu klienti pasūta pieminekļus ar atkārtotu instalēšanu, lai aizstātu vecos vai iznīcinātos produktus. Mēs arī veicam šādus pakalpojumus, jo monumenta demontāža prasa laiku kā arī atbilstošu apmācību no uzstādīšanas komandas, kā arī nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Mēs neiesakām veikt šos darbus pašiem drošības apsvērumu dēļ.
Jāatzīmē, ka pieminekļu uzstādīšana jāveic ne ātrāk kā sešus mēnešus vai pat gadu pēc bērem. Tas ir nepieciešams, lai zeme varētu pilnībā nosēsties. Nav ieteicams uzstādīt pieminekli ziemā,ja gaisa temperatūra ir zemāka par 5 grādiem, tad labāk pagaidīt līdz pavasarim.
Neatkarīgi no izvēlētās uzstādīšanas iespējas, jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu speciālisti pieminekļu uzstādīšana ir augsta līmeņa profesionaļi, saprātīgas cenas, uzticamība un precizitāte. Kapu noformējums, kuru pie mums pasūta, kalpos daudzus gadus kā cienīgs iemiesojums mīļotā atmiņā.
Daudzu gadu pieredze kapu pieminekļu ražošanā un apbedīšanas pakalpojumu sniegšanā, ļaus mums rast risinājumu jebkurā situācijā;
mūsu darbinieki ir līdzjūtigi un atsaucīgi. Sarežģītā situācijā vēršoties pie mums, jūs varat būt droši, ka jūs atradīsiet līdzjūtību un izpratni.
Kapu pieminiekļi un kapu apmales
Apbedīšanas pakalpojumi no 626 EUR
Kapu pieminiekļi un kapu apmales
Kapu pieminiekļi un kapu apmales

Piezvaniet mūsu speciālistam un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju par pieminēkļiem
mob. 23993977 Inese
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi. Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu aģenti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus. cenas
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Artilērijas 46, Rīga| Apbedīšanas birojs Rantans| Apbedīšanas firma Rantans|
Atgriezties pie satura