Top.Mail.Ru

"Ceļojums mājās: Repatriācija un apbedīšanas pakalpojumi Latvijā" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Cilvēks bija Latvijas pilsonis, kurš dzīvoja un strādāja ārvalstīs. Diemžēl viņš pēkšņi un negaidīti mira, un tika nolemts, ka viņa ķermenis tiks repatriēts atpakaļ uz Latviju.
Nelaiķa repatriācija ir process, kurā cilvēka ķermenis tiek pārvadāts no vienas valsts uz citu. Tas var būt sarežģīts un dārgs process, jo tas prasa daudz organizatorisku darbu un papildu izdevumus, piemēram, transporta izmaksas un dokuments par cilvēka nāvi.
Cilvēka nelaiķa repatriācija no ārvalstīm uz Latviju bija sarežģīta, taču veiksmīga. Kaut arī tas prasīja laiku un ieguldījumus, kad viņa ķermenis tika atvests atpakaļ uz Rīgu, tas ļāva viņa tuviniekiem un draugiem noslēgt līgavainības procesu un sākt sēru rituālus.
Repatriācijas process parasti ietver daudz organizatorisku darbu, piemēram, saziņu ar vēstniecību, kas atrodas valstī, kur cilvēks miris, un arī ar Latvijas vēstniecību šajā valstī. Turklāt ir jāsazinās ar uzņēmumiem, kas nodarbojas ar nelaiķu pārvadāšanu, un jāizpilda daudz formalitāšu, piemēram, jāiegūst nāves apliecība un citi dokumenti, kas nepieciešami, lai veiktu repatriāciju.
Nelaiķa repatriācija ir būtiska cilvēka tuviniekiem un draugiem, kuri vēlas noslēgt līgavainības procesu un sākt sēru rituālus. Tas var būt emocionāli sarežģīts process, taču tas ir ļoti svarīgs, lai cilvēks varētu atvadīties no savas mīļotās personas un sākt dzīvot tālāk.


Apbedīšanas birojs "RANTANS" veic mirušā cilvēka transportēšanas pakalpojumus uz ārvalstīm, kā arī ārvalstīs mūžībā aizgājuša cilvēka transportēšanu uz Latviju.
   - krava 200 - repatriācija
  • dokumentu noformēšana
  • zārka cinkošana
  • mirušā transportēšana ar autotransportu
  • mirušā transportēšana ar lidmašīnu

Mirušo repatriācija.

Mirstīgo atlieku transportēšana no/uz Latviju. Starptautiskā transportēšana.

Piezvaniet mūsu apbedīšanas speciālistiem un Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos. Diennakts - +371 67 272 289 vai mob. +371 29 262 4 10

Iespējams profesionālu aģentu izsaukt uz mājām.

Mirušā transportēšana ir sarežģīts process, kurā Jums nāksies saskarties ar virkni problēmu: no dokumentu noformēšanas līdz specializēta transporta atrašanai.

SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centram RANTANS ir liela pieredze gan lokālā, gan starptautiskā transportēšanā.  Mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga esamību gan nosūtīšanas, gan saņemšanas punktā, kā arī ķermeņa balzamēšanu. Jums nebūs jāmeklē pakalpojumu sniedzēji nezināmā pilsētā vai valstī, jo mēs to izdarīsim Jūsu vietā.

Jautājumi par ārzemēs saņemamajiem dokumentiem katrā mirušā ķermeņa repatriācijas gadījumā tiek risināti individuāli, tāpēc, SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centra RANTANS darbinieki katru reizi sazinās ar morgu, kurā atrodas mirušais, vai atsevišķos gadījumos ar policiju.
Tikai morga darbinieks var informēt par dokumentiem, kas ir pieejami, un informēt par to cenu, kā arī pateikt mirušā ķermeņa izsniegšanas datumu. Miršanas apliecība jāsaņem valstī, kurā notikusi nelaime. Veselības inspekcijā, pamatojoties uz miršanas apliecību un medicīniskās izziņas par nāvi kopiju, jāsaņem atļauja mirušā izvešanai no valsts (ķermeņa repatriācija).
Ja mirušā transportēšana tiek veikta Eiropas Savienības robežās, tad ārzemēs nav nepieciešamības veikt dokumentu tulkošanu uz latviešu valodu, notariāli apstiprinātu miršanas apliecības tulkojumu var veikt Latvijā.
Ja cilvēks miris Krievijā, Baltkrievijā vai NVS valstīs, tad notariāli apstiprināts miršanas apliecības tulkojums latviešu valodā ir obligāts. Turklāt, ir nepieciešama izziņa no kapsētas par to, ka mirušajam ir pieejama apbedīšanas vieta.
Ja mirušā transportēšana uz citu valsti tiek veikta no Latvijas, tad zārka apzīmogošanu un visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu veic apbedīšanas aģentūra SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS. Gadījumā, ja tiek veikta citas valsts pilsoņa ķermeņa repatriācija, zārku apzīmogo attiecīgās valsts valdības konsula klātbūtnē.
SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS var nosūtīt mirušo ķermeni cinkotā zārkā (krava 200) ar lidmašīnu uz dažādām valstīm, kā arī sagaidīt to Latvijas lidostā, nodrošinot pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.
Kravu pārvadājumi
Rantans Funeral Home piedāvā drošus un pieejamus kravu pārvadājumus uz galamērķiem.
Apbedīšanas pakalpojumi Rantans Rīgā
Apbedīšanas aģentūra Rantans var noorganizēt gan gaisa kravu pārvadājumus, gan sauszemes pārvadājumus ar kravas automašīnām, pašu vai īrētu.
Rantans Funeral Home piedāvā ātru, drošu un pieejamu jūsu krava transportēšanu uz galamērķi
Rantans apbedīšanas aģentūras pakalpojumu kvalitāti šajā jomā apliecina daudzu gadu pieredze. Jūs varat sazināties ar mūsu aģentiem.

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.

Atgriezties pie satura