Top.Mail.Ru

Izvēlies Roku apsēji bērēm un pasūti apbedīšanas pakalpojumus, kremāciju un bēres no Apbedīšanas biroja Rantans Rīgā - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Sava nozīme ir arī melnbaltajai sēru lentai, kur baltā krāsa simbolizē dzīvību, bet melnā – nāvi. Parasti tās sasien tā, lai baltā dzīvības krāsa būtu augšpusē, taču dažos Latvijas reģionos pastāv tradīcija, kad no dzīves šķīries pēdējais dzimtas vīrietis, sēru karodziņus likt ar melno krāsu uz augšu, ar to simbolizējot, ka dzimta ir izbeigusies.

Roku apsējam bērem ir sena tradīcija, kas tiek praktizēta daudzās kultūrās visā pasaulē. Šī prakse parasti tiek veikta bēru laikā un tā simbolizē pēdējo atvadu no aizgājēja.

Roku apsējam bērem ir ļoti svarīga prakse, jo tā ir veids, kā izrādīt savu cieņu un pateicību par aizgājēja klātbūtni mūsu dzīvēs. Šajā procesā cilvēki pulcējas kopā, lai pēdējo reizi saskartos ar aizgājēja miesu un paustu savas domas un lūgšanas.

Lai veiktu roku apsējam bērem, cilvēki parasti stājas pie aizgājēja krēsla vai kastes un uzliek rokas uz tās. Dažreiz cilvēki arī noliek ziedus vai citus simboliskus priekšmetus uz aizgājēja krēsla vai kastes. Šis process var ilgt dažas minūtes, un tas ir ļoti emocionāls un personisks brīdis.

Roku apsējam bērem ir ļoti svarīga prakse, jo tā palīdz cilvēkiem izpaust savu sēru un sāpju sajūtu. Tas ir arī veids, kā ļaut aizgājējam zināt, ka viņš bija mūsu dzīvē svarīgs un mēs nekad viņu neaizmirsīsim.

Kopumā roku apsējam bērem ir ļoti cieņas pilna prakse, kas palīdz cilvēkiem izpaust savas emocijas un pēdējo reizi saskarties ar aizgājēja miesu. Tas ir svarīgs brīdis, kas palīdz mums pārvarēt sēru un turpināt savu dzīvi, atceroties aizgājēju un viņa ietekmi uz mūsu dzīvi.

Roku apsēji
Apbedīšanas piedērumi
Roku apsēji. Pakalpojumu cena var mainīties atkarībā no nodokļu klāsta, inflācijas un tll.)
Ir pieejams
4.90 €(bez С учетом налога)
Pievienot
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 35 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
 Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu aģenti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura