Top.Mail.Ru

Sēru karodziņi un viss par bērēm - Apbedīšanas birojs Rantans - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Sēru karodziņi ir kā simbolisks veids, kā godināt un pieminēt mūsu mīļotos, kas ir aizgājuši. Tie ir bieži izmantots bērēs, lai atzīmētu sēru procesiju un arī lai paziņotu par sēru vietu.

Sēru karodziņi ir mazi, parasti melni vai tumši zilā krāsā, ar baltu krustu un baltu uzrakstu "RIP" (Rest in Peace - Mierā guļi). Tie ir viegli uzstādāmi, piestiprinot tos pie automašīnas antenas vai arī pie vēdera joslas.

Lai arī sēru karodziņi nav obligāts elements bērēs, tie ir kļuvuši par ierasto praksi daudzās kultūrās un reliģijās. Tie ir arī kļuvuši par populāru veidu, kā izpaust savu cieņu un atvadīties no tuvinieka.

Sēru karodziņi var būt arī personificēti, piemēram, ar fotoattēlu un uzrakstu, kas atspoguļo mīļotā cilvēka personību un dzīvesstāstu. Tas var būt īpašs veids, kā pieminēt mīļoto un izteikt līdzjūtību viņa tuviniekiem.

Tomēr, lai arī sēru karodziņi var būt svarīgs elements bērēs, ir svarīgi atcerēties, ka tie ir tikai simboliski un neatstāj vietu faktiskai sēru apmeklēšanai un atvadīšanai no mīļotā cilvēka. Sēru karodziņi var būt skaisti un emocionāli uzrunājoši, bet tie nekad neaizstās personīgu un dziļu sēru pieredzi.
Sēru karodziņi ir kā simbolisks izteikums par skumjām un sēru, kas bieži tiek izmantots, lai godinātu mūsu mīļotu cilvēku atmiņu. Tomēr, ja jūs esat apmeklējis bēres, jūs varētu būt pamanījuši, ka dažreiz Sēru karodziņi ir pievienoti bēru eglītēm.

Bēru eglītes ir nelielas eglītes, kas tiek izmantotas kā dekorācija bēru ceremonijās. Šīs eglītes parasti ir pārklātas ar baltu krāsu un bieži vien ir aprīkotas ar nelielu bantīti vai lenti. Bēru eglītes tiek uzstādītas pie kastes ar mirušo, kā arī uz kapakmeņiem.

Sēru karodziņi, kas tiek piestiprināti pie bēru eglītēm, ir vēl viens veids, kā izteikt cieņu un atcerēties mūsu mīļotus cilvēkus. Sēru karodziņi tiek izgatavoti no melnas drānas, kas ir piestiprināta pie īsas koka stieņa. Šis karodziņš parasti ir novietots uz augšu uz baltas bēru eglītes, lai radītu kontrastu un izceltu sēru karodziņu.

Ir dažādi iemesli, kāpēc cilvēki izmanto Sēru karodziņus uz bēru eglītēm. Dažreiz tas ir tāpēc, ka tas ir tradicionāls veids, kā izteikt cieņu mirušajam. Citi var izmantot Sēru karodziņus, lai atzīmētu specifisku personu vai grupu, piemēram, militāros veterānus vai policijas amatpersonas. Tomēr neatkarīgi no iemesla, Sēru karodziņi uz bēru eglītēm ir skaista un cienīga zīme, kas palīdz mums atcerēties un godināt mūsu zaudētos mīļotos.

Sava nozīme ir arī melnbaltajai sēru lentai vai sēru karodziņam, kur baltā krāsa simbolizē dzīvību, bet melnā – nāvi. Parasti tās sasien tā, lai baltā dzīvības krāsa būtu augšpusē, taču dažos Latvijas reģionos pastāv tradīcija, kad no dzīves šķīries pēdējais dzimtas vīrietis, sēru karodziņus likt ar melno krāsu uz augšu, ar to simbolizējot, ka dzimta ir izbeigusies.
Tradicionāli par sēru koku mūsdienās kalpo egle. Tās novieto gan pie kapu vārtiem, gan izvadot no mājām, gan pie kapličas. Taču senajiem latviešiem sēras simbolizēja arī citi koki, ne tikai egles. Ja mirējs bija vecs vīrietis, vasarā telpu rotāja ar ozola zariem, ja miris jauns vai pusmūža vīrietis, tad telpas rotāšanai izmantoja bērza zarus un meijas, savukārt, ja mirusi sieviete, tad atvadu telpu dekorēja ar liepas zariem. Egļu zari tika izmantoti galvenokārt ziemā.


sēru karodziņi
Roku apsēji
Apbedīšanas piedērumi
Roku apsēji. Pakalpojumu cena var mainīties atkarībā no nodokļu klāsta, inflācijas un tll.)
Ir pieejams
4.90 €(bez С учетом налога)
Pievienot
Sēru karodziņi
Apbedīšanas piedērumi
Sēru karodziņi
Ir pieejams
3.90 €(bez С учетом налога)
Pievienot

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu aģenti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura