Top.Mail.Ru

Ziedi, vainagi, sēru lentas un profesionāli apbedīšanas pakalpojumi! - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
SĒRU FLORISTIKA

Pats svarīgākais cilvēka ceļojums ir tā pēdējais gājiens zemes dzīvē ar tiem, kuri viņu ir mīlējuši, ar cilvēkiem, kuri viņu atcerēsies vienmēr.
Šim ceļam ir jābūt kaisītam ziedos, jo, kā mums vēsta ticība, pēc planētas Zeme mūs sagaida citāds -paradīzes patvērums.
Tradicionāli par sēru koku mūsdienās kalpo egle. Tās novieto gan pie kapu vārtiem, gan izvadot no mājām, gan pie kapličas. Taču senajiem latviešiem sēras simbolizēja arī citi koki, ne tikai egles. Ja mirējs bija vecs vīrietis, vasarā telpu rotāja ar ozola zariem, ja miris jauns vai pusmūža vīrietis, tad telpas rotāšanai izmantoja bērza zarus un meijas, savukārt, ja mirusi sieviete, tad atvadu telpu dekorēja ar liepas zariem. Egļu zari tika izmantoti galvenokārt ziemā.

ziedu kurjers
Gatavojoties apbedīšanas ceremoniju noformēšanai, mirušā radiniekiem un draugiem ir jāņem vērā, kādi ziedi ir patikuši aizgājušajam, ar kādiem ziediem ir saistīti viņa dzīves labākie mirkļi. Vai nu vienmēr mīlētās skaistules - rozes vai kallas, vai maigās orhidejas, tik bieži priecējušas jūsu tuvinieku, pavadīs viņu jaunā, laimīgā valstībā...Kas jāievēro ziedu izvēlē, ja jādodas uz bēru ceremoniju, kādi ir nerakstītie likumi vainagu pasūtīšanā un kas ir tās nianses, par kurām paši nemaz neaizdomājamies pieredzes trūkuma dēļ.
Sēru floristika:
Kā rūpēties par piemērotu ziedu izvēli un novietojumu bēru ceremonijās

Sēru floristika ir svarīga sastāvdaļa jebkuras bēru ceremonijas organizēšanā. Ziedi ir ne tikai skaista dekorācija, bet arī simbolizē mīlestību, cieņu un atvadu no mīļotajiem.

Piemērotu ziedu izvēle

Pirms izvēlaties ziedus bēru ceremonijai, jums jāņem vērā daži faktori. Vispirms, ir svarīgi zināt, vai bēru ceremonija notiks krematorijā vai kapsētā. Krematorijā bieži vien nav iespējams izmantot ziedus, jo tie var sadegt kopā ar lāpu.

Ja bēru ceremonija notiks kapsētā, izvēlieties ziedus, kas izturēsies pret vēju un lietu. Populārākie ziedu veidi bēru ceremonijās ir krizantēmas, rozes, lilijas un gladiolas. Tāpat kā citās dzīves situācijās, dažādiem ziediem ir savs simbolisms. Piemēram, krizantēmas simbolizē atvadu un skumjas, bet rozes var simbolizēt mīlestību un cieņu.

Kā novietot ziedus

Bēru ceremonijas laikā ziedi tiek novietoti uz kastes vai urnas, kas satur mirušo. Ja bēru ceremonija notiks kapsētā, ziedi var tikt novietoti uz kapakmeņa. Ziedu izvēle ir jūsu personiskais lēmums, bet ir svarīgi rūpēties par to, lai tie būtu piemēroti situācijai.

Svarīgi ir arī novērst pārāk lielu ziedu skaitu, kas var aizēnot galveno fokusu - mirušo. Parasti pietiek ar vienu vai diviem ziediem, lai simbolizētu atvadu un cieņu.

Kā pasūtīt ziedus

Ja jūs nezināt, kādi ziedi izvēlēties vai kā tos novietot, labāk ir sazināties ar profesionālu floristu. Florists var palīdzēt izvēlēties piemērotus ziedus un tos novietot atbilstoši situācijai. Tāpat viņš var padarīt ziedu kompozīcijas, kas atbilstēs jūsu vēlmēm un prasībām.

Sēru floristika ir svarīga sastāvdaļa bēru ceremonijas organizēšanā. Piemērotu ziedu izvēle un to pareizs novietojums var palīdzēt izteikt atvadu un cieņu pret mirušo. Ja jums ir grūtības izvēlēties piemērotus ziedus, sazinieties ar profesionālu floristu, kurš palīdzēs jums izveidot skaistu un piemērotu ziedu kompozīciju.


Sēru vainagi un štrausi tiek izgatavoti no svaigiem ziediem apbedīšanas dienā.

Sēru floristikas pakalpojumi:

  • štrausi
  • sēru vainagi
  • lentas ar uzrakstu
  • kapakmeņa noformējums ar ziediem
  • kapličas noformējums ar ziediem
  • baznīcas noformējums ar ziediem
  • banketu zāles noformējums ar ziediem
  • kapa vietas noformējums

Iepriekš vienojoties, ziedi, vainagi ar lentām var tikt piegādāti Jums izdevīgā vietā un laikā. Vainaga, dekora, pušķa, Štrausa, cena ir atkarīga no lieluma (no izmantotajiem ziediem, ziedu izstrādājumu apjoma) un gada laika.
Pasaulē ir daudz un dažādas bēru tradīcijas. Ir pat valstis, kur no aizgājēja atvadoties, ziedus nenes, tomēr pie mums jau izsenis ir pieņemts uz kapiem doties ar ziediem. Kas būtu jāņem vērā, izvēloties ziedus? Vienmēr ir ļoti svarīgi saprast un apzināties, ka dodamies atvadīties pēdējo reizi un tādēļ būtu labi piedomāt pie tā, kādus ziedus nesīsim, lai atvadītos ar godu. Aizgājēja tuvinieki noteikti zinās, kādi bija mirušā mīļākie ziedi un parasti tos arī izvēlas. Tā ir ļoti mīļa un personiska izvēle un noteikti būs vispareizākā.
''Nevajag baidīties doties uz bērēm ar oranžu dāliju pušķi vai zilu rudzupuķu klēpi, ja zini, ka tieši šie ziedi dzīves laikā ir nesuši prieku aizgājējam. Ja dodies atvadīties no attālāka cilvēka un nezini, kāda krāsa vai ziedi viņam ir patikuši, tad izpēti apbedīšanas biroja RANTANS pieredzējušu specialistu piedāvājumu. Varbūt kādi ziedi uzrunās un sapratīsi, ka tieši tie būs īstie pēdējai atvadai. Droši konsultējies ar apbedīšanas pakalpojumu biroja RANTANS specialistiem, viņi ar lielāko prieku palīdzēs. Izvēloties baltus ziedus, tā vienmēr būs pieklājīga un pareiza izvēle, ja apjūc lielajā ziedu piedāvājumā. Ja runājot par kāzām, ir ziedi, kurus neiesaka pasniegt, piemēram, lilijas ar putekšņiem, rozes ar ērkšķiem u.c., tad vaicājot par bērēm, tik striktu noteikumu nav. It īpaši, ja ir zināms, kādi ir aizgājēja mīļākie ziedi, ierobežojums nevar būt krāsa vai kas cits.
Izvēloties baltus ziedus, tā vienmēr būs pieklājīga un pareiza izvēle, ja apjūc lielajā ziedu piedāvājumā.
Izvēloties grieztos ziedus bēru ceremonijai, parasti ziedkātus apsien ar melnu lentu. Lentai ne vienmēr ir jābūt melnai. Bieži melno lentu sien apvienojumā ar baltu lentu. Var izvēlēties arī tumšāku nokrāsu lentas – tumši zaļu, zilu, violetu, tāpat lentu var pieskaņot ziediem. Piemēram, ja izvēlētas četras dzeltenas kallas, tad kātus var apsiet ar dzeltenu un melnu lentu.
Vainaga cena ir atkarīga no vainaga lieluma un gada laika.

Ziedu pasniegšana krematorijā

Uz krematoriju ir pieņemts doties ar mazāku skaitu ziedu. Visbiežāk cilvēki izvēlas divus vai četrus ziedus. Bet vairākkārtīgi esam sazinājušies ar krematoriju un tādēļ droši varam apgalvot – uz atvadu ceremoniju krematorijā droši var doties arī ar vainagu vai štrausu. Un, ja sirds saka, ka aizgājējam kā pēdējo atvadu gribas aiznest klēpi ar ziediem, tad droši to var darīt. Krematorijai nav ierobežojumu ziedu daudzumam, lai arī daudziem šādi pieņēmumi rodas.

ziedu kurjers
ziedu kurjers
ziedu kurjers
ziedu kurjers

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Apbedīšanas birojs rīga
Atgriezties pie satura