Top.Mail.Ru

Rantans - jūsu uzticamais partneris bērēs un apbedīšanas pakalpojumos - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Kapu sveces, kapu aksesuāri
Daudzi Latvijas iedzīvotāji kapos aizdedz sveces mirušo tuvinieku piemiņai. Atzīmējot Mirušo piemiņas dienu, daudzi Latvijas iedzīvotāji devās uz kapiem, lai, aizdedzot sveces, pieminētu mirušos tuviniekus un draugus.
Svece ir siltuma un gaismas simbols. Nenoliedzami tai piemīt arī kaut kas maģisks un netverams. Svece ir neaizstājams palīgs mirušajām, dziedniekiem, astrologiem un cilvēkiem, kas strādā ar tā dēvētajām smalkajām enerģijām.
Mirušo piemiņas dienā tiek iedegtas svecītes par godu aizgājušo piemiņai un kapos vai baznīcās notiek atceres dievkalpojumi.
Liturģiskais gads dalās trīs ciklos - Ziemassvētku, Lieldienu un Vasarsvētku ciklos. Lieldienu cikls sākas devītajā svētdienā pirms Lieldienām un beidzas Vasarsvētkos, kad sākas nākamais liturģiskā gada cikls. Savukārt Vasarsvētku cikls beidzas Mūžības svētdienā, kad beidzas arī Baznīcas liturģiskais gads. Degoša svece daudz pastāsta par cilvēku. Tās maģija var arī palīdzēt tev un tuviniekiem!

Apbedīšanas pakalpojumi Rīgā
Bēru svecītes un bāznicas svecītes ir neizbēgama daļa no apbedīšanas rituāliem. Tās ir simboliskas atmiņas par mīļoto cilvēku, kas vairs nav šeit, bet tās arī spēj radīt mieru un komfortu sēru laikā.

Bēru svecītes ir izgatavotas no parafīna un tām ir īpašs dizains. To forma var būt gan klasiska, gan moderna. Bieži vien uz bēru svecēm ir uzrakstīts vārds, uzvārds, dzimšanas un nāves datumi, bet var būt arī citi simboliski elementi, piemēram, krustiņš, zvaigzne vai roze.

Bāznicas svecītes, savukārt, ir ierastas bāznicās un tos var lietot gan liturģiskos rituālos, gan kā dekoratīvu elementu. To izgatavo no bišu vaska un tajās iestrādā dažādas krāsas, simbolus un attēlus. Bāznicas svecītes var būt arī dažādās izmēros, piemēram, mazi svečiņi, kas tiek lietoti lūgšanām, vai lielākas sveces, kas tiek izmantotas liturģiskajos rituālos.

Apbedīšanas pakalpojumi sniedz iespēju iegādāties gan bēru svecītes, gan bāznicas svecītes. Bēru svecītes parasti tiek piedāvātas kā daļa no apbedīšanas pakalpojumiem, bet bāznicas svecītes var iegādāties atsevišķi.

Bēru svecītes un bāznicas svecītes ir svarīgas ne tikai kā simboliski elementi, bet arī kā praktiska lieta. Sveces var palīdzēt radīt mierīgu un nomierinošu atmosfēru sēru laikā. Turklāt, bāznicas svecītes var kalpot kā piemineklis mīļotajam cilvēkam, kas vairs nav šeit.

Kopumā, bēru svecītes un bāznicas svecītes ir svarīgs un neatņemams elements no apbedīšanas rituāliem. Tie spēj radīt mieru un komfortu sēru laikā un palīdzēt atcerēties mīļoto cilvēku, kas vairs nav šeit. Apbedīšanas pakalpojumi sniedz iespēju iegādāties dažādas sveces, kas var būt gan praktiskas, gan simboliskas.

Kapu sveces ir sveces, kas tiek iedegtas pie kapiem vai citās vietās, lai pieminētu mirušos. Tās simbolizē apdedzināšanu un rūpes par mirušajiem. Dažādās kultūrās un reliģiskajās tradīcijās kapu sveces var atšķirties pēc formas, krāsas un simbolikas.

Kapu aksesuāri ir priekšmeti, kas tiek izmantoti, lai rotātu kapi vai citas piemiņas vietas. Tie var ietvert dažādus elementus, piemēram, ziedus, vainagus, fotogrāfijas, statuetes, akmeņus un citus priekšmetus, kas izsaka cieņu un piemiņu mirušajiem. Kapu aksesuāri ir individuāli un var tikt izvēlēti atbilstoši personiskajām vēlmēm un tradīcijām.

Kapu sveces un kapu aksesuāri tiek izmantoti, lai izrādītu cieņu mirušajiem un uzturētu piemiņu par viņiem. Tie ir svarīgi simboli mierināšanai un atbalstam tiem, kas izjūt sāpes par zaudējumu tuvinieka aiziešanā.

Pirms aizdedzināt sveci, vajag piesātināt to ar savu enerģiju, paturot rokās un sūtot svecei labas domas vai kādu savu vēlēšanos. Sveces uguns atbrīvo no negatīvās enerģijas.  Uguns enerģija attīra cilvēka astrālo ķermeni.
Pastāv uzskats, ka bērēs, sveces uguns sadedzina negatīvo enerģiju un, skatot no parapsiholoģijas viedokļa, sveces liesma norāda dvēselei uz Pareizticīgo baznīcās cilvēkiem, noņemot ļauno aci, izmanto baznīcas sveces. viņas ceļu Viņpasaulē.

apbedīšanas izmaksas
apbedīšanas izmaksas
apbedīšanas izmaksas
apbedīšanas izmaksas

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Kremācija | Kremēšana| Kremācijas centrs
Atgriezties pie satura