Top.Mail.Ru

"Rantans - Tautiskās segas, līķauti, apbedīšanas pakalpojumi Rīgā" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Par to sirsnību, ar kādu mūsu senči attiecās pret aizgājēju, liecina arī segas uzklāšana uz zārka. „Sega uz zārka tiek klāta ar domu, lai aizgājējam būtu „siltāk”. Kaut novērots, ka segu pārsvarā sedz ziemā, to mēdz izmantot arī vasarā. Piederīgie pat ieminas, ka jāuzsedz sega, lai aizgājējam būtu siltāk. Pārsvarā izmanto tautiskas segas, zemes toņos, kādreiz to pieskaņo arī zārka tonim. Ļīķauts - viegls auduma pārsegs, ar ko apklāj mirušo šķirstā. Mēs Jums palīdzēsim rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegsim padomus, organizējot bēres.

Cik izmaksa bēres
apbedīšanas firma rīgā
apbedīšanas firma rīgā
apbedīšanas firma rīgā
apbedīšanas firma rīgā
Tautīsku segu zārkas un ļiķatu mirušajam ir sena un nozīmīga tradīcija daudzās kultūrās visā pasaulē. Šādās zārkās un ļiķatās iekšējās apdares materiāli, dizains un rotājumi ir izvēlēti, lai atspoguļotu mirušās personas tautību, reliģiju un kultūru.

Tautīsku segu zārkas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, piemēram, koka vai metāla, bet tos vieno kopīgs raksturs un dizains. Piemēram, īru tautības zārkas bieži ir izgatavotas no ciedra un rotātas ar īru ornamentiem, savukārt japāņu tautības zārkas ir izgatavotas no ciedra un rotātas ar tradicionālajiem japāņu rakstiem un simboliem.

Lai gan tautīsku segu zārkas var būt ļoti krāšņas un rotātas, tās bieži tiek izvēlētas arī saskaņā ar miera un klusuma principu. Piemēram, vienkāršas koka zārkas bez rotājumiem var būt piemērotas kristīgās reliģijas pārstāvju apbedīšanai.

Līdzīgs dizains un rotājumi var tikt izmantoti arī ļiķatās. Piemēram, indiāņu kultūrās ir izplatīts ietērpt mirušo ļiķi tautīskās drēbēs un rotāt ar tradicionālajiem rotājumiem. Tas tiek uzskatīts par svarīgu rituālu, kas palīdz atvieglot mirušā pāreju uz citu pasauli.

Tautīsku segu zārkas un ļiķatu rotājumi var sniegt arī ģimenes locekļiem un draugiem iespēju izpaust savu cieņu pret mirušo un atzīt viņa tautību un kultūru. Šīs tradīcijas turpinās pastāvēt un attīstīties daudzās pasaules valstīs, kā pierādījums tam, ka tautība un kultūra ir būtiskas sastāvdaļas mūsu dzīvēs, pat tad, kad mēs vairs neesam šeit, lai tos piedzīvotu.


Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu aģenti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura