Top.Mail.Ru

"Rantans - Bēres, Zārki un Kremācija - Apbedīšanas pakalpojumi Rīgā" - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Zārki ir viens no vecākajiem un svarīgākajiem mūsu kultūras elementiem. Tie ir izmantoti jau tūkstošiem gadu, lai atvadītos no mūsu mīļotajiem un godinātu to atmiņu. Zārki ir arī simbolisks veids, kā izteikt cieņu un piedzīvojumu pēc dzīves brīža, kas ir radījis daudzus jautājumus un viedokļus par to, kā tie būtu jāizmanto.
Zārku izmantošana ir daļa no liela, daudzveidīga un globāla rituāla, kas notiek visā pasaulē. Šajos rituālos zārki bieži tiek izmantoti kā simbols, kas palīdz cilvēkiem saprast un pieņemt nāvi. Piemēram, kristietībā zārki tiek izmantoti kā simbols, kas palīdz cilvēkiem pieņemt Jēzus Kristus nāvi un augšāmcelšanos.
Zārku dizains ir mainījies daudzos veidos. Agrīnajos laikos zārki bija vienkārši koka kastītes, bet tagad tie ir daudz sarežģītāki un dārgāki. Modernie zārki var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla, marmora un pat stikla. Daži zārki ir arī aprīkoti ar modernām tehnoloģijām, piemēram, ekrāniem, kas var attēlot attēlus un video.
Zārku izvēle var būt ļoti personiska un atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, reliģiskiem uzskatiem, finansiālajām iespējām un personīgajām vēlmēm. Ir svarīgi, lai cilvēki varētu izvēlēties sev piemērotu zārku un lai to būtu viegli pieejams visiem.
Kopumā zārki ir svarīgs elements mūsu kultūrā un tradīcijās. Tie palīdz mums saprast un pieņemt nāvi, kā arī godināt mūsu mīļotās personas piemiņu. Lai gan zārku dizains un izmantošana var mainīties, to nozīme un nozīmīgums paliek nemainīgs.
apbedīšanas pakalpojumi rīgā
Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs Rantans piedāvā plašu zārku sortimentu dažādās cenu kategorijās. Mums ir gan Latvijā, gan ārzemēs ražoti zārki.

Mūsu apbedīšanas aģentūras menedžeri piedāvās Jums zārkus dažādus modeļus un materiālus, no kuriem ir iespējams izpildīt Jūsu pasūtījumu, kā arī palīdzēs izvēlēties drapējumu.

  • Elites zārki
    (ārzemju un vietējā ražojuma)
  • Koka zārki
    (priežukoka, ošakoka, ozolkoka - ārzemju un vietējā ražojuma)
  • Drapētie zārki Šajā apakšsekcijā ir attēloti budžeta zārku modeļi, kurus pārdod par minimālajām cenām. Zārki ir izgatavoti no lētas koka sugas un apvilkti ar audumu.
    (atlass, samts, zīds)

Koka zārki

apbedīšanas firmas rīgā
kremācija cena
Apbedīšanas pakalpojumi no 426 EUR
Apbedīšanas biroji riga

Drapētie zārki

apbedīšanas firma rīgā
bēru organizēšana

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Apbedīšanas pakalpojumi no 426 EUR. Kremācija.  Apbedīšanas biroji riga. Apbedīšanas piederumi. Bēru vainagi. Krematorijas pakalpojumi.   Psihologs. Vainagi. Zārki. Kremēšana. Lentes. Mirušo pārvešana no/uz ārvalstīm. Morga pakalpojumi. Piemiņas plāksnes. Lentas vainagiem. Bēres no 426.00 EUR. apbedīšanas firmas rīgā, apbedīšanas birojs cenas, apbedīšanas birojs atsauksmes, apbedīšanas birojs, apbedīšanas birojs Rantans, Rantans apbedīšanas birojs, zārku cenas, koka krusti cena, apbedīšanas pabalsts, bēru pabalsts, ozolkoka zārki, apbedisanas birojs, apbedīšanas apģērbs, apbedīšanas piederumi, bēru izmaksas, mirušā transportēšana, apbedīšanas urnas, kapu krustu cenas, koka krusti, apbedisana riga, apbedīšanas birojs riga, morgs riga, zārki riga, zārki, apbedīšanas izmaksas,
Atgriezties pie satura